7.30-16.00h Střední škola KNIH, o. p. s. Bzenecká 4226/23, 628 00 Brno-Vinohrady

+420 734 235 890

Psaní hravě

 

Psaní Hravě je mladá firma, která si dala za cíl zpřístupnit psaní všemi deseti široké veřejnosti, a to hravou formou. Parta mladých lidí si plní sen a pracují na dálku z různých koutů světa – Praha, Brno, Kanárské ostrovy, Costa Rica, dříve Thajsko i Bali. I přes velké vzdálenosti mají v týmu výbornou atmosféru a silného týmového ducha. Pohání je nadšené ohlasy hráčů i jejich náměty na zlepšení. Aplikaci vyvíjí právě na základě rozhovorů a testování s uživateli, jedině tak totiž může být opravdu příjemná a zábavná. A hledají další nadšené a proaktivní lidi do týmu – pokud se vám Psaní Hravě líbí a chcete být “u toho”, napište jim na info@psanihrave.cz, jak byste s nimi chtěli spolupracovat.

https://www.psanihrave.cz/

Psaní Hravě je online výukový kurz na psaní všemi deseti. Výhodou je, že se to uživatelé učí pomocí her, takže je to baví a přitom si osvojují tuto dovednost. Ovládat všechna písmenka se hráči mohou naučit už za 30 dní, když budou trénovat minimálně 15 minut denně. Kurz obsahuje celkem 24 úrovní a na závěr obdrží hráči certifikát.

Výuka předmětu Administrativa provozu s Psaní hravě

V minulém roce jsme uzavřeli spolupráci s týmem odborníků na psaní všemi deseti Psaní hravě.  A protože se jejich program ve vyučování osvědčil, navázali jsme v jeho používání i letos. Žáci musí v rámci výuky projít všemi úrovněmi této naučné hry, aby mohli získat certifikát pro „zdatné psavce“. A nutno podotknout, že jim to nečiní žádné problémy. Kdo by si nechtěl kromě osvojení dovednosti používat všech deseti prstů při psaní na klávesnici také zastřílet, zachytat rybičky nebo uchovat co nejvíce životů při opisování na přesnost a čas. V přiloženém videu se můžete podívat na to, jak to žáky prvního ročníku s Psaním hravě baví a jde.