7.30-16.00h Střední škola KNIH, o. p. s. Bzenecká 4226/23, 628 00 Brno-Vinohrady

+420 734 235 890

Alfa Agency

 

O firmě Alfa Agency s.r.o.

 

Kdo jsme?

Alfa Agency s.r.o. je mezinárodní společností – agenturou, nabízející komplexní služby v oblasti vzdělávání, práce, cestování a studia v zahraničí. Společnost Alfa Agency vznikla v roce 1996, do roku 2000 fungovala jako fyzická osoba, od roku 2000 jako společnost s ručením omezeným. Během této doby využilo našich služeb již několik tisíc spokojených zákazníků. Kanceláře Alfa Agency naleznete v Praze, Brně, Bratislavě a také v Sydney!

 

Kdo je tu pro Vás?

Náš tým tvoří mladí lidé, kteří mají se studiem v zahraničí osobní zkušenosti a kteří vždy velmi dobře poradí a ochotně pomohou s výběrem vhodného kurzu, školy, zajištěním ubytování a dopravy, s vyřízením víza. Zastupujeme několik desítek zahraničních jazykových škol a organizací. Tyto zahraniční školy pravidelně navštěvujeme a zároveň sledujeme zpětnou vazbu našich studentů.

Co nabízíme?

Naše agentura nabízí studijní a pracovní programy po celém světě. Jednou z našich nejsilnějších destinací je nicméně Austrálie. Každým rokem “vyšleme“ do této destinace více jak 200 studentů a řadíme se tak k největším, nejsilnějším a dovolíme si tvrdit i nejkvalitnějším agenturám v této oblasti. Úzce spolupracujeme s Australskou ambasádou ve Vídni a pravidelně ji navštěvujeme za účelem vyřízení víz pro naše klienty. V každé pobočce Alfa Agency naleznete vždy někoho z našeho týmu, kdo má s Austrálií osobní cestovatelské a studijní zkušenosti. 

Máme nějaké certifikace?

Veškeré informace o Austrálii, možnostech studia a práce naleznete v našem katalogu a na našem speciálním serveru www.studiumvaustralii.cz, věnovaném pouze Austrálii. Na serveru a katalogu Alfa Agency se také můžete setkat se značkou “Australian Centre for Education“. Jedná se o značku a logo, kterou máme zaregistrovanou v ČR a SR a která má charakterizovat naši specializaci a zaměřenost na Austrálii. Stejný název nese i naše kancelář v Sydney.

Naše společnost se může pyšnit prestižní certifikací English Australia. Členem tohoto programu mohou být pouze agentury, které se Austrálií zabývají dlouhou dobu, vypravili do Austrálie daný počet studentů a celkově dodržují vysokou kvalitu zprostředkování studijních pobytů.

Každoročně se také účastníme mezinárodních konferencí, kde se setkáváme se zástupci škol z celého světa, abychom mohli neustále zlepšovat a rozšiřovat naši produktovou paletu. Největší konference zaštituje ICEF, čímž se můžeme pyšnit titulem ICEF Agency a pravidelně se vydáváme na ICEF konference do Berlína, Miami či přímo do Austrálie.

Ani ostatní destinace a programy samozřejmě neopomíjíme. Kompletní výčet produktů naleznete na našich web stránkách www.alfa-agency.cz a také v našich katalozích, které Vám rádi na požádání zašleme!

Věříme, že Vás naše nabídka osloví a že se s Vámi budeme moci podělit o naše bohaté zkušenosti a zkušenosti našich klientů se studijními a pracovními pobyty v zahraničí.

Proč využít našich služeb

  • Naše agentura zastupuje několik desítek zahraničních jazykových škol.
  • Zahraniční školy pravidelně navštěvujeme a zároveň sledujeme zpětnou vazbu našich studentů.
  • Všichni pracovníci Alfa Agency mají s jazykovými kurzy osobní zkušenosti. Poskytnou Vám proto vždy dostatek důležitých a objektivních informací, které potřebujete při výběru vhodného kurzu.
  • Kompletně pro Vás zajistíme jazykový kurz, ubytování, vyzvednutí na letišti, případně další vámi požadované služby.
  • Naše ceny jsou publikovány v původních měnách.
  • Studijní pobyt budete mít smluvně zajištěn s právním subjektem v ČR / SR.
  • Dodržujeme oficiální ceníky škol . S mnohými jsme dokonce dojednali ceny výrazně nižší. Naše náklady hradí školy, které reprezentujeme.
  • Pravidelně připravujeme speciálních slevy a výhodné nabídky.
  • Zdarma pro Vás vyřídíme vízum, pokud jej budete potřebovat.
  • Zajistíme Vám levné studentské letenky, případně autobusovou dopravu.

Kontakty

*Alfa Agency s.r.o. | KONTAKT Brno: +420 511 110 662, brno@alfa-agency.cz | Praha: +420 222 360 511, praha@alfa-agency.cz | Bratislava: +421 220 633 378, bratislava@alfa-agency.cz

 

www.alfaagency.cz

Veletrh zahraničních středních škol

Rádi bychom pozvali všechny potencionální zájemce na naše unikátní akce věnované studiu a práci v zahraničí. Již tradiční veletrhy Australské Dny a High School Days proběhnou letos pod sjednocenou „hlavičkou“ v druhé polovině října. V Brně (20.-21.10.) a Praze (25.-26.10.). V Praze bude veletrh součástí Profesia Days.
Na veletrzích se osobně představí na tři desítky zahraničních škol z celého světa. Budete se moci potkat se zástupci vzdělávacích institucí například z USA, Kanady, Austrálie, Velké Británie, Irska, Nového Zélandu …
O své zkušenosti se s Vámi podělí vedle zahraničních škol i bývalí absolventi jednotlivých programů a také zkušení koordinátoři studijně pracovních programů z Alfa Agency.
Vstup na veletrhy je zdarma, navíc návštěvníci mají šanci vyhrát studijní pobyt v zahraničí!

Odkaz na událost zde: https://www.facebook.com/events/1615160055183357