Kariéra

Vyučující pro soubor odborných předmětů Provoz knihkupectví, Učební praxe a Nakladatelská činnost

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání s kvalifikací pro výuku na střední škole
  • Nutná alespoň částečná praxe v oboru (v knihkupectví, nakladatelství)
  • Samostatnost, pečlivost, komunikativnost, organizační dovednosti
  • schopnost vést studenty a organizovat exkurze do nakladatelství a knihkupectví, připravit je pro jejich nástup do praxe
  • schopnost mezipředmětové integrace poznatků ve výuce
  • inovativní přístup k výuce
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe v knihkupectví, nakladatelství či knihovně vítána
  • Předpokládaný nástup září 2015, zkrácený úvazek

Náplň vyučovaných předmětů:

  • Popis knihkupectví, jeho fungování a specifika
  • Popis nakladatelství, knižní distribuce a dalších prvků knižního obchodu
  • Popis historie knižního obchodu, jeho vývoj
  • Praktické informace o knižním obchodu, příprava žáků na praxi na prodejně

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostřední v klidné části Brna s dobrou dopravní dostupností z centra města

Žádost o místo včetně profesního životopisu zasílejte na adresu:

Střední škola KNIH, s.r.o., Bzenecká 23, 628 00 Brno nebo e-mailem: reditelka@ssknih.cz.