Divadelní představení Budulínku, dej mi hrášku

Dne 2. října 2013 se naše škola ve spolupráci s knihovnou na Staré Osadě zúčastnila projektu „Brno zdravé město“. Studenti 1. a 2. ročníku Zuzka Floderová, Martina Závodná, Jakub Krčál a Michal Otisk si pro malé čtenáře připravili divadelní představení „Budulínku, dej mi hrášku“, během kterého si děti nejen připomněly známou pohádku, ale dozvěděly se také něco o zdravé výživě. Po pohádce si děti s našimi herci zasoutěžily a za odměnu dostaly sladká jablíčka.

Dopoledne se zdravou výživou se v knihovně podařilo a líbilo se nejen malým dětem, ale i naši studenti měli výborný pocit, že se podíleli na dobré věci.

Další podobné představení nás čeká ještě v lednu a v únoru, kdy se stejným programem vystoupíme v knihovně na Staré Osadě také pro klienty školy ELPIS.