Stále MÁME volná MÍSTA

|  12.7.2018

Přihlášky do 5. kola přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019 zasílejte na adresu školy do 20. srpna 2018.

Zdroj: ssknih.cz

Odborné praxe květen 2018

|  22.5.2018

A už jsou zase tady! Míněno odborné praxe žáků naší školy. Tentokrát již bez čtvrťáků. Ti zdárně ukončili studium v dubnu a čeká je už jen maturitní zkouška. Zbytek školy se rozprostřel po brněnských prodejnách a pustil se do knihkupecké činnosti. Tentokrát to bylo méně náročnější období. Vánoční shon už dávno pominul a zásoba přebytečných knih byla postupně vrácena dodavatelům. A tak nastal ten správný čas na reorganizaci a úklid prodejen.

A kde naše ovečky tentokrát vypomáhaly? Největší zastoupení měly tradičně knihkupecké prodejny u Barviče a Novotného nebo u Dobrovského. Velký počet žáků je rovněž umístěn u Mgr. Spiesové na Vachově ulici, která má k našim studentům téměř mateřský vztah a výchovu budoucích knihkupců bere velice zodpovědně. Dále jste se mohli potkat s praktikanty ze SŠ KNIH třeba v Knihcentru v Olympii, u Ženíška v brněnské Alfa pasáži nebo v Academii na nám. Svobody. Doufám, že si naši žáci odnesli z praxí spoustu nový poznatků a zážitků, které budou moci v budoucnu využít.

Zdroj: ssknih.cz

Výsledky 1. kola přijímacího řízení

|  3.5.2018
Výsledky 1.kola přijímacího řízen školního roku 2018/2019 naleznete zde:

(je potřeba vyhledat kolo přijímacího řízení, termín a formu studia - denní/dálkové)
Zdroj: iskola.cz

Prezentování maturitních prací 2018

|  26.4.2018

Naši maturanti si vyzkoušeli, jaké to bude prezentovat svou maturitní práci před publikem.

Zdroj: facebook.com

Ekologická konference 2018

|  26.4.2018

Naši žáci si vyzkoušeli, jaké je to prezentovat svou práci před publikem.

Zdroj: facebook.com

Starší zprávy