Partner Nové město má nový projekt

|  13.4.2018

Náš partner Nové město má nový projekt - vydání knihy toho nejlepšího z dvacetileté historie Salonu, literární a kulturní přílohy deníku Právo. Určitě stojí za to se s tímto záměrem seznámit a případně jej podpořit, či šířit.

Zdroj: hithit.com

Nový ředitel školy

|  1.4.2018

Novým ředitelem školy od dubna 2018 byl jmenován Mgr. Pavel Šreibr.

Kontaktní email: pavel.sreibr@ssknih.cz

Návštěva tiskárny Helbich

|  21.3.2018

Dne 5. března se žáci 3.K ze SŠ KNIH zúčastnili exkurze v tiskárně Helbich. Po příchodu do zasedací místnosti nás uvítal obchodní manažer společnosti, pan Petr Veselý. Poté, co jsme se všichni pohodlně usadili, nám pan Veselý stručně představil tiskárnu, např. funkce tiskárny nebo techniky tisku. Dozvěděli jsme se, že tiskárna Helbich je rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Ředitelem, a také majitelem tiskárny je pan Robert Helbich, který navázal na odkaz svého dědy.

Zdroj: ssknih.cz

Nové partnerství s vydavatelstvím Druhé Město

|  19.3.2018

Rádi bychom Vás informovali, že jsme navázali nové partnerství s vydavatelstvím Druhé Město. Děkujeme tomuto vydavatelství za podporu žáků Střední školy KNIH.

Zdroj: facebook.com

MÁME VOLNÁ MÍSTA

|  19.2.2018

Přihlášky do 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019 zasílejte na adresu školy do 1. března 2018.

Zdroj: ssknih.cz

Starší zprávy