Rozhovor s absolventem naší školy - Umělá inteligence

|  6.11.2017

Rozhovor s Vláďou Kluskou, absolentem Střední školy KNIH na téma umělá inteligence. Celý rozhovor je dostupny serveru Živě.cz.

Zdroj: zive.cz

JEŠTĚ MÁME VOLNÁ MÍSTA

|  3.11.2017

Přihlášky do 9. kola přijímacího řízení zasílejte na adresu školy do 27. listopadu 2017.

Zdroj: ssknih.cz

Střední škola KNIH se zúčastnila křtu knihy Podnikání pro bohémy

|  31.10.2017

Líný rodič, Staré dobré časy nebo nejnovější Podnikání pro bohémy. To jsou knihy britského spisovatele a publicisty Toma Hodgkinsona, který přijel po šesti letech do Brna na křest další knihy. Tentokrát představil populárně naučnou knihu o začátcích svého podnikání, při které se čtenář nejen pobaví, ale najde v ní i užitečné rady.

Zdroj: munimedia.cz

Výuka předmětu Administrativa provozu s Psaní hravě

|  24.10.2017

V minulém roce jsme uzavřeli spolupráci s týmem odborníků na psaní všemi deseti Psaní hravě. A protože se jejich program ve vyučování osvědčil, navázali jsme v jeho používání i letos. Žáci musí v rámci výuky projít všemi úrovněmi této naučné hry, aby mohli získat certifikát pro „zdatné psavce“. A nutno podotknout, že jim to nečiní žádné problémy. Kdo by si nechtěl kromě osvojení dovednosti používat všech deseti prstů při psaní na klávesnici také zastřílet, zachytat rybičky nebo uchovat co nejvíce životů při opisování na přesnost a čas. V přiloženém videu se můžete podívat na to, jak to žáky prvního ročníku s Psaním hravě baví a jde.

Zdroj: youtube.com

Miniveletrh středních škol na základních školách

|  21.10.2017

Chcete se zeptat na jakékoliv otázky ohledně studia na Střední škole KNIH?

Naše škola se stejně jako v předchozích letech zúčastní miniveletrhů středních škol na základních školách.

Zdroj: ssknih.cz

Starší zprávy