MÁME VOLNÁ MÍSTA

|  19.2.2018

Přihlášky do 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019 zasílejte na adresu školy do 1. března 2018.

Odborná praxe - leden 2018

|  12.2.2018

I letos se naši prváčci dočkali. Čekali je jejich první odborné praxe. Všichni byli z této události velice vyplašení, ale zároveň se těšili na to, až poznají něco nového, něco, co možná podstatně bude naplňovat jejich budoucí životy. Z teoretického vyučování už dostali základní vědomostní výbavu, a tak mohli vzít vybraná brněnská knihkupectví útokem. Tradičně byl největší zájem o specializovanou prodejnu učebnic Mgr. Jitky Spiesové a obě pobočky Barviče a Novotného i Knih Dobrovský. Spolu s našimi benjamínky se na prodejnách současně nacházeli i jejich spolužáci z druhého ročníku. Praxe utekly jako voda a žáci už sedí znovu v lavicích plni dojmů z jejich první pracovní zkušenosti. Doufáme, že si odtud odnesli spoustu pěkných zážitků a že budou mít na co vzpomínat!

Zdroj: ssknih.cz

POZOR! ZMĚNILI JSME BANKU!

|  31.1.2018

Od 1. břena 2018 máme bankovní účet u Fio banky:

číslo účtu: 2801376832 kód banky: 2010

Praxe žáků - prosinec 2017

|  1.1.2018

Stejně jako loni žáci ze třetích a čtvrtých ročníků začali odborné praxe čtrnáct dnů před Štědrým dnem, tedy v době, kdy je návštěvnost zákazníků v knihkupectvích největší. Měli tak možnost vyzkoušet si svoje síly v plném pracovním nasazení. Kromě tradičně zastoupených knižních firem jako je Dobrovský nebo Barvič a Novotný bylo tradičně nejvíce praktikantů umístěno ve specializované prodejně učebnic u paní Spiesové na Vachově ulici. Rovněž v Academii nebo v cizojazyčném knihkupectví Oxford jsme měli svoje zastoupení. Žákyně ze 3.K si rovněž vyzkoušely pracovní atmosféru v Moravské zemské knihovně nebo u Ženíška v brněnské Alfa pasáži.  Popřejme jim, aby těch náročných 14 dnů zvládli stejně dobře jako předešlé roky a už se na ně těšíme ve školních lavicích!

Zdroj: ssknih.cz

Veletrh středních škol na brněnském výstavišti

|  24.11.2017

Střední škola KNIH a Gymnázium GLOBE to je místo, kde je vzdělávání zábavou.

Díky tiskárně Helbich, konkrétně Robertu Helbichovi, se můžeme pochlubit krásně zpracovaným roll-upem a vlajkou, kterou využíváme při našich akcích nejen ve škole.

Podívejte se, jak barevně se rozzářil náš stánek na Veletrhu středních škol v Brně.

Starší zprávy

zobrazit více zpráv