JEŠTĚ MÁME VOLNÁ MÍSTA

  |  3.1.2018

Přihlášky do šk. roku 2018/2019 můžete zasílat do 1.3.2018. Přestup z jiné školy možný po celý rok.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@ssknih.cz

Zdroj: ssknih.cz

Střední škola KNIH se zúčastnila křtu knihy Podnikání pro bohémy

  |  31.10.2017

Líný rodič, Staré dobré časy nebo nejnovější Podnikání pro bohémy. To jsou knihy britského spisovatele a publicisty Toma Hodgkinsona, který přijel po šesti letech do Brna na křest další knihy. Tentokrát představil populárně naučnou knihu o začátcích svého podnikání, při které se čtenář nejen pobaví, ale najde v ní i užitečné rady.

Zdroj: munimedia.cz

Výuka předmětu Administrativa provozu s Psaní hravě

  |  24.10.2017

V minulém roce jsme uzavřeli spolupráci s týmem odborníků na psaní všemi deseti Psaní hravě. A protože se jejich program ve vyučování osvědčil, navázali jsme v jeho používání i letos. Žáci musí v rámci výuky projít všemi úrovněmi této naučné hry, aby mohli získat certifikát pro „zdatné psavce“. A nutno podotknout, že jim to nečiní žádné problémy. Kdo by si nechtěl kromě osvojení dovednosti používat všech deseti prstů při psaní na klávesnici také zastřílet, zachytat rybičky nebo uchovat co nejvíce životů při opisování na přesnost a čas. V přiloženém videu se můžete podívat na to, jak to žáky prvního ročníku s Psaním hravě baví a jde.

Zdroj: youtube.com

Miniveletrh středních škol na základních školách

  |  21.10.2017

Chcete se zeptat na jakékoliv otázky ohledně studia na Střední škole KNIH?

Naše škola se stejně jako v předchozích letech zúčastní miniveletrhů středních škol na základních školách.

Zdroj: ssknih.cz

Charitativní akce Světluška 2017

  |  11.10.2017

Střední škola KNIH se i letos zapojila do charitativní sbírky Světluška, každoročně pořádané Nadačním fondem Českého rozhlasu.

V týdnu od 11. do 15. září 2017 se konala akce Světluška, jíž jsme se my, studentky Střední školy KNIH, mohly zúčastnit. Ve čtvrtek 14. září tedy přišel náš čas a my vyrazily do ulic.

Světluška je každoroční dobročinná akce, která prodejem různých reklamních předmětů jako jsou propisky, peněženky či náramky, pomáhá osobám s různě těžkým zrakovým postižením. Výtěžek putuje na pomoc postiženým, nákup zdravotních pomůcek, výcvik vodicích psů nebo školicí a rekvalifikační kurzy pro děti i dospělé se zrakovým postižením. Každý rok je vybraná částka větší a větší, například minulý rok se vybralo přes 5 milionů korun. Světluška tak dává nové naděje mnoha dětem i dospělým a pomáhá jim s jejich neobvyklým životem.

Zdroj: ssknih.cz

Starší zprávy

zobrazit více zpráv