Návštěva tiskárny Helbich

  |  21.3.2018

Dne 5. března se žáci 3.K ze SŠ KNIH zúčastnili exkurze v tiskárně Helbich. Po příchodu do zasedací místnosti nás uvítal obchodní manažer společnosti, pan Petr Veselý. Poté, co jsme se všichni pohodlně usadili, nám pan Veselý stručně představil tiskárnu, např. funkce tiskárny nebo techniky tisku. Dozvěděli jsme se, že tiskárna Helbich je rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Ředitelem, a také majitelem tiskárny je pan Robert Helbich, který navázal na odkaz svého dědy.

Zdroj: ssknih.cz

Nové partnerství s vydavatelstvím Druhé Město

  |  19.3.2018

Rádi bychom Vás informovali, že jsme navázali nové partnerství s vydavatelstvím Druhé Město. Děkujeme tomuto vydavatelství za podporu žáků Střední školy KNIH.

Zdroj: facebook.com

MÁME VOLNÁ MÍSTA

  |  19.2.2018

Přihlášky do šk. roku 2018/2019 můžete zasílat do 1.3.2018. Přestup z jiné školy možný po celý rok.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@ssknih.cz

Zdroj: ssknih.cz

Odborná praxe - leden 2018

  |  12.2.2018

I letos se naši prváčci dočkali. Čekali je jejich první odborné praxe. Všichni byli z této události velice vyplašení, ale zároveň se těšili na to, až poznají něco nového, něco, co možná podstatně bude naplňovat jejich budoucí životy. Z teoretického vyučování už dostali základní vědomostní výbavu, a tak mohli vzít vybraná brněnská knihkupectví útokem. Tradičně byl největší zájem o specializovanou prodejnu učebnic Mgr. Jitky Spiesové a obě pobočky Barviče a Novotného i Knih Dobrovský. Spolu s našimi benjamínky se na prodejnách současně nacházeli i jejich spolužáci z druhého ročníku. Praxe utekly jako voda a žáci už sedí znovu v lavicích plni dojmů z jejich první pracovní zkušenosti. Doufáme, že si odtud odnesli spoustu pěkných zážitků a že budou mít na co vzpomínat!

Zdroj: ssknih.cz

POZOR! ZMĚNILI JSME BANKU!

  |  31.1.2018

Od 1. břena 2018 máme bankovní účet u Fio banky:

číslo účtu: 2801376832 kód banky: 2010